Swobodnie rosnące zielone przestrzenie, kwiaty, krzewy, drzewa i trawy. Architektura zieleni to łączenie nieokiełznanej dzikości natury z porządkiem i harmonią.
Budowany przez Projekt Krajobraz ład, umiejętnie steruje wzrostem zieleni, tworząc wspólną przestrzeń dla natury i człowieka.
Taka też jest identyfikacja Projekt Krajobraz. Bazuje na relacji środowiska z człowiekiem. Niedającego się powstrzymać rozwoju natury ze stałością projektowania ogrodów.
„Wybrałyśmy organiczną typografię eksponującą nazwę, zestawiłyśmy ją z prostym krojem pisma, a odręcznie narysowany sygnet oraz ilustracje są równowagą dla skrupulatnie rozplanowanych layoutów. Pomarańcz idealnie dopełnia zielono-niebieską, chłodną kolorystykę. W projekcie wykorzystałyśmy papiery barwione w masie, które nadają marce eleganckiego i ponadczasowego sznytu. Finalnie, powstała charakterystyczna, jak i harmonijna marka krajobrazowa.” - mówią Wioletta i Kinga z FRAYDA studio.
FRAYDA studio to dziewczyński duet z Krakowa założony w 2023 roku przez dwie przyjaciółki (Wiolettę Leszczyńską i Kingę Bożkiewicz). Działalność zespołu skupia się na tworzeniu identyfikacji wizualnych, brandingu, ilustracji i fotografii. W swych pracach poszukują przede wszystkim świeżości i frajdy z projektowania, co z kolei dociążają dużą dawką skrupulatności i rzetelnym podejściem do designu.
Wioletta Leszczyńska. Projektantka z natury ukierunkowana na branding. Ukończone studia magisterskie na ASP w Krakowie pozwoliły jej rozwijać się na wielu zawodowych szlakach. Wykonywała rozmaite projekty w agencjach reklamowych, studiach brandingowych, jak i w ramach freelance. Obecnie współtworzy FRAYDA Studio. Doświadczenie i upór w rozwoju pozwoliły jej na holistyczne podejście do każdego projektu i pracy z klientem. Można powiedzieć, że branding sprawia jej niesamowitą Fraydę! Kiedy nie projektuje, spaceruje z psem, a gdy pogoda nie sprzyja, buduje domy w Simsach.
Kinga Bożkiewicz. Projektantka skupiająca się na brandingu, ilustracji i fotografii. Absolwentka Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz członkini kolektywu artystycznego Tarta. Doświadczenie zdobywała zarówno podczas pracy w studiach brandingowych (m.in. Olle Studio, Balsam, Podpunkt) oraz w trakcie kursów (np. Sztuka Projektowania). W pracy brandingowca najbardziej ceni sobie kontakt i budowanie relacji z klientem, a także wielowymiarowość kreowania tożsamości dla różnorodnych marek.